Про нас і вишиванки

Інтернет магазин сучасних та старовинних українських вишиванок "Вишиванки як маки" не просто продає вишиті сорочки, але й підтримує та поширює чудові національні традиції ручного виготовлення святкового одягу, приємного для душі і тіла. Головним з мотивів  створення даного проекту є бажання підтримати Тернопільських майстринь, та усіх професійних вишивальниць, які зацікавлені у співпраці.

Хоча сучасні технології сьогодні відкривають прекрасні можливості машинної вишивки, та не дивлячись на це, більшість наших сорочок виготовлені руками, що означає - з любов'ю, оскільки таким ремеслом як ручна вишивка, може займатися лише людина, яка отримує задоволення як від результату, так і від процесу. Та це не означає, що ми цураємося машинної вишивки, швидше навпаки! Адже вона є значно дешевшою, а значить і доступнішою, тим більше, що одною з цілей нашої команди є створення фабрики вишиванок і забезпечення роботою десятків майстринь Тернопільщини. Як результат - кожен українець зможе подарувати собі недорогу парадну національну сорочку на пам'ять з глибокої сивини, коли вишиванки були в кожній хаті і мали сакральне значення, бо були оберігом не лише тіла, а й для душі.

Сьогодні ми маємо великий спадок, який доносимо в сучасність, з метою ідентифікації нації в Україні та в світі.

З повагою,
ваш інтернет магазин "Вишиванки як маки"
Vyshyvanky.kiev.ua"Борщівські рекорди"  телекал "Tonis" 2012р.


"Свято Борщу в Борщеві"  телекал "Tonis" 2012р.

Телефонуйте:
(096) 462 73 23
Маєте запитання? Задавайте!
Цікавить вишиванка *:
Запитання *:
Мене звати:
Телефон *:
E-mail *:
Вітаємо Вас Гість | Головна · Реєстрація · Вхід
Краще купити чоловічі, жіночі та дитячі сорочки вишиванки в інтернет магазині "Вишиванки як маки" - Vyshyvanky.kiev.ua © 2010-2020
Сайт створено у системі uCoz за добу в майстерні оперативного веб-дизайну Срочно-Сайт.org